Ing. Jan Polák
Přejít na obsah
Reference
Ing. Jana Bémová, ZEMEX, spol. s r.o.: S Ing. Polákem spolupracujeme již 10 let. Jeho znalost zemědělské problematiky, finanční, realitní a dotační oblasti nám mnohokrát pomohla vyřešit situaci, se kterou jsme si úplně nevěděli rady. Jeho tipy a nápady nás motivují a posouvají vpřed, diskuze s ním je obohacující a dává nám chuť a podněty do další práce. Je také třeba velmi kladně hodnotit jeho znalost kraje a lidí z různých oborů činnosti. Díky němu jsme navázali i několik zajímavých a přínosných pracovních kontaktů.

Partik Wajgl, obchodní ředitel ČERPADLA VRCHLABÍ, s.r.o. : S panem Polákem se známe již od roku 2015. Velmi nám pomohl, když jsme se po 15 letech působení u jedné banky a neshodách nad vývojem naší firmy museli obrátit na jiný finanční ústav. Po dobu naší spolupráce vždy přicházel se zajímavými nápady, umí se velmi dobře orientovat v dané problematice a téměř vždy jsme našli potřebné řešení pro naší firmu. Spolupráci s panem Polákem mohu jen doporučit.

Miloš Hubka, Farma Hubkových: Dlouhodobá opora. Na Ing. Poláka jsem se mohl vždy spolehnout.

Karel Stříbrný, Farma Stříbrný: Jan Polák je odborník, který rozumí problémům s podnikáním, umí poradit a kdybychom v budoucnu měli nějaký podobný podnikatelský záměr, určitě bychom se na něho znovu obrátili.

Dva z mnoha společných podnikatelských příběhů, které jsem se svými klienty prožil, se staly vzorovými a dočkaly se medializace jak v celostátním tisku, tak na stránkách České spořitelny v rubrice Příběhy našich klientů:

Farma Stříbrný: Patnáctiletá spolupráce s rodinnou farmou Stříbrných vyvrcholila v roce 2019 výstavbou nové moderní robotické stáje pro holštýnský skot.

Farma Hubkových: Spolupráci jsme si vyzkoušeli při nákupu nového senážního vozu. A potom už se vše rozjelo. Dneska je to velmi pěkná a moderní rodinná farma, která mimo jiné svým kvalitním masem zásobuje rodiny v širokém okolí.
vlastníkem těchto webových stránek je Ing. Jan Polák, IČ: 48131504, Debrné 26, 54371 Mostek, podnikatel zapsaný v živnostenském rejstříku u Městského úřadu Dvůr Králové nad Labem
Mám zájem o služby:
vyplňte a odešlete kontaktní formulář
Rada Polák
Ing. Jan Polák

Návrat na obsah